«ТжКББ-дегі медиация» жобасы аясында әдістемелік семинар

2024 жылдың 12 ақпан күні «ТжКББ-дегі медиация» жобасы аясында  колледж педагогтеріне арналған «Жұмысты жақсы көңіл-күймен атқару және күйзеліске ұшырамау үшін ресурстарды қайдан аламыз?» тақырыбындағы әдістемелік семинар ұйымдастырылды. Семинардың мақсаты: Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы педагогтерге медиация туралы ақпарат беру, қауымдастық шеңберін өткізу арқылы педагогикалық-психологиялық қолдау көрсету.

Сонымен қатар, колледж педагог-психологы Қалила Н.Д «Жақсы көңіл-күй» формуласы атты әріптестерге тренинг өтті. Семинар барысында қатысушылар педагогикалық ұжымдағы қарым-қатынаста туындайтын келеңсіз жағдайларды сындарлы шешу мәселесін талқылап, шешім қабылдауға белсенді қатысу және ол үшін жауапкершілікті бөлісу  жайлы өзара пікір алмасты.

Оқу-әдістемелік бірлестік тарапынан  ұжымдағы психологиялық ахуалды сақтау бойынша әдістемелік ұсынымдар берілді.

Әдістемелік семинарға қатысушылар іс-шараның өзектілігін, әдістемелік қолдаудың тиімділігін атап өтіп, ұйымдастырушыларға алғыстарын білдірді.

АСТАНА ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ