Әйелдер арасындағы әлем чемпионы, 2023 жылы болып өткен Нью-Делиде (Үндістан) бокстан өткен әлем чемпионатының күміс жүлдегері Лаззат Күнгейбаева Астана қаласы Техникалық колледжінің жас спортшыларымен кездесу өтті.

Әйелдер арасындағы әлем чемпионы, 2023 жылы болып өткен Нью-Делиде (Үндістан) бокстан өткен әлем чемпионатының күміс жүлдегері Лаззат Күнгейбаева Астана қаласы Техникалық колледжінің жас спортшыларымен кездесіп, сұхбат берді. Кездесу барысында бүгінгі еліміздегі спорт саласының дамуы сөз болды. Лаззат өзінің спортшы ретінде қалыптасуына түрткі болған ата- анасына алғысын білдіріп, болашақтағы жоспарларымен бөлісті. Колледж әкімшілігіне осындай кездесу ұйымдастырғаны үшін ризашылығын білдірді.

АСТАНА ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ