Ағымдағы жылдың 2 сәуір күні колледжімізде «Отбасы-жастардың әлеуметтік жауапкершілігін қалыптастырудың белсенді субъектісі» тақырыбында жалпы колледжішілік ата-аналар жиналысы  болып өтті.

Ата-аналар жиналысында бала тәрбиесіндегі  бірлескен жұмысытың нәтижесі талқыланды.

Колледж директорының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Касымова А.С  «Қылмыс және жастар» тақырыбында баяндама жасады. Жастар арасында құқық бұзушылықтың алдын алу және ата-аналар  жауапкершілігі  туралы сөз қозғалды.

Сонымен қатар ата-аналарға колледждің ішкі тәртіп ережелерімен бөлім меңгерушілері танысытырып студенттердің міндеттері мен құқықтары туралы ақпарат берілді.

Жиналысқа қатысқан ата-аналар өздерінің ойда жүрген сұрақтарын қойып, білікті жауаптар алды.

Жалпы колледжішілік жиналыстың қорытынды бөлімінде, ата-аналар жекелей топ жетекшілерімен оқу аудиторияларына барып, жекелей студенттердің оқу-тәрбие  үлгерімімен танысты.

АСТАНА ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ